ANASAYFA  ||  HAKKIMIZDA  || İLETİŞİM

Havuz Kimyasallari T.C Sağlık Bakanlığından Onaylı Olmalıdır. Sizler İçin Kaliteyi Ekonomi İle Birleştirdik Fiyatlarımızı indirdik. Sağlık Şakaya Gelmez. İşi Uzmanına Bırakın.

 KLOR GRANÜL % 90
 KLOR SIVI
 KLOR TABLET
 YOSUN ÖNLEYİCİ
 ÇÖKERTİCİ
 PH (-) DÜŞÜRÜCÜ
 PH (+) YÜKSELTİCİ
 PARLATICI SERTLİK GİDERİCİ
 HAVUZ TEMİZLİYİCİLER
 MANTAR ÖNLEYİCİ
 KIŞ BAKIM ÜRÜNLERİ
 FİLİTRE TEMİZLEYİCİ
 EXT. KONSANTRE KLOR
 
 SEZON BAŞLANGICI
 NORMAL SEZON
 SUYUN BAKIMI VE GEREKLERİ
 KIŞLIK BAKIM
 HATIRLATMALAR
 REFERANSLARIMIZ
 SERVİS AĞIMIZ
 YORUMLARINIZ

HAKKIMIZDA

Yüzme havuz kimyasalları ve ekipmanları sektöründe 16 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekteyiz. havuz kimyasalları ve havuz ekipmanları konusunda güleryüzlü uzman kadromuz yüzlerce yüzme havuzunu kaliteden ödün vermeden sağlıklı bir biçimde kullanıcılarına sunmuş ve aynı kalitede faliyet göstermişdir.

Firmamız her türlü yüzme havuzu, masaj havuzu, şok havuzu, süs havuzu, su spor merkezleri, oteller, kaplıcalar ile çalışmaktadır. Günümüzün son teknolojisini uygulamakta, güvenli ve sorunsuz havuzlar oluşturmaya devam etmektedir.Sağlık yaşamınızda titiz seçimler gerektirir.
Ürünlerimizin tamamı T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

HİZMETLERİMİZ

:: Bütün havuz probleminize 24 saat hizmet vermekteyiz.

:: Sezonluk havuz bakımı

:: Senelik havuz bakımı

:: Sezon başlangıcı havuz açılışı

:: Havuz suyunun şartlandırılması

:: Havuzdaki teknik arızaların giderilmesi

:: Günlük haftalık havuz bakımı ve temizliği

:: Havuz temizliği

:: Hertürlü havuz kimyasalları satışı

:: Havuz suyunun durumu ile ilgili aylık tahlil ve rapor hazırlanması

ÜRÜNLERİMİZ

:: Havuz Kimyasalları
:: Havuz ızgaraları
:: Havuz köşe parçaları
:: Her ebat havuz süpürgeleri
:: Havuz hortumları
:: Havuz valfleri
:: Havuz kum filtreleri
:: Havuz dalgıç pompaları
:: Havuz su altı lambaları
:: Havuz dip süzgeçleri ve Besleme Nozulları

KIŞ BAKIM ÜRÜNÜSPP SUPERWINTER - Kış Bakım Havuz Kimyasallarının karakteristik özellikleri : Konsantre Kuarterner Amonyum tuzları ve sertlik stabilizatörleri içerir. Klor ve brom ile uyumlu sıvı bir kimyasaldır.
20 KG : 250,00 TL +KDV  

 

 0532 645 4003 WhatsApp ile iletişime geç  WhatsApp İletişim Online Satın Al  
 


Kışlık bakımı doğru yapılan bir havuz kış sezonu boyunca bile gözünüze estetik görünecektir. Ayrıca aldığınız tedbirler havaların ısınması ve sezonun açılmasıyla birlikte yapılacak olan bakımı kolaylaştıracak ve sezon açılış maliyetini düşürecektir. Kesinlikle önlem almak, tedavi etmekten daha ucuz ve kolaydır. Dolayısıyla kışa girerken alınacak önlemler ile yaz başında havuzunuzu açarken harcayacağınız muhtemel zaman ve para israfı önlenecektir.

Havuz suyunun kış boyunca havuzda bekletiliyor olması su basıncının ortadan kalkmasının getireceği olası havuz yüzey çatlama problemlerinin önüne geçecektir. Bunun yanı sıra yabancı maddelerin havuz içine düşmesi sonrasında havuz kaplamasında oluşabilecek zarar da ortadan kaldırılmış olacaktır.

Havuzun fiziksel kirliliklerden daha az etkilenmesini sağlamak amacıyla havuzun üzerini tamamen kaplayan örtüler kullanılabileceği gibi, etrafına gerilen bariyerler de yardımcı olacaktır.

Havuzunuza kış öncesi yapmanız gereken fiziksel ve kimyasal müdahaleler;

1) Havuz suyu havuz yüzeyinden yaklaşık 30 cm aşağıya indirilir.

2) Havuz yüzeyinde oluşabilecek buz tabakasını önlemek için havuz suyu yüzeyine esnek buz basınç yastıkları asılabilir. Havuz içerisine görsel olarak sıkıntı olmayacak şekilde tahta parçaları yada su üzerinde yüzen cisimler bırakılabilir.Ayrıca ısı kablosu kullanımı veya havuz derinliğinin farklı olduğu bölümler arasında bir devir daim yapılarak ısı alışverişi de bir çözüm olabilir.

3) Havuz alkalinitesi ölçülür, alkalinite değerinin yüksek olması durumunda alkalinite kullanılarak 7,20 ppm aralığına çekilir. Şayet ölçüm imkanınız yoksa firmamız teknik personeli tarafından sizin adınıza bu ölçüm bedelsiz olarak yapılıp gerekli aksiyonlar alınır ve yönlendirmeler yapılır.

4) Havuz pH’ı ölçülüp yüksek veya alçak olması durumuna göre PH yükseltici veya PH düşürücükullanılarak 7,2 7,6 aralığına getirilir.

5) Havuzda şoklama CAHYPO ile yapılıp havuz suyu serbest klor seviyesi 45 ppm seviyelerine çıkarılır.

6) Açık havuzlarda , havuz yüzeylerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak , kış boyunca kireç çökelmelerini , kirlenmeyi ve yosun oluşumunu engelleyen, havuzlarda ilkbahar temizliğini kolaylaştıran kış bakım ürünü kullanılmalıdır. Ardından sistem takribi 4 saat kadar filtrasyon konumunda çalıştırılıp ürünün tüm tesisata teması sağlanır. Örnek vermek gerekirse 100 m3 lük bir havuz için kış sezonu girişinde ve ortasında 5 lt kullanılmak üzere toplam 10 lt ürün yeterli olacaktır.

7) Havuz klor seviyesinin kış dönemi boyunca yüksek seviyede kalmasını sağlamak amacıyla %90 aktif klor çeren toz yada tablet klor yüzer şamandıra ya da klornatör vasıtasıyla uygulanır. Bu ürünün kullanımı kış boyunca havuzunuzda yosun oluşumunu tamamıyla engelleyecektir. Tabletler kış sezonu başında 100 m3 havuz için , 4 adet havuz içine, 4 adet ise savak içlerine konulur sezon boyunca tabletler bittikçe yenilenmelidir.

8) Özellikle her hafta bir gün havuzda dip süpürme ve ardından yaklaşık 6 saatlik bir filtrasyon yapılması gereklidir .Filtrasyon sonrasında uzun süreli min 10 dakika ters yıkama ve 5 dakika durulama yapılması tavsiye edilir

9) Kış sezonu boyunca havuzun kimyasal değerlerinin yüksek olması sebebiyle kullanıcıların havuzu kullanması engellenmelidir.

 

HİZMETLERİMİZ  
> Havuz Bakımı
> Havuz Tadilatı
> Yüzme Havuzu Yapımı
> Havuz Kimyasalları
> Havuz Ekipmanları Merhaba Royal Havuz hersene TÜRKİYE GENELİ BAYİİLİK 'LER TÜM TÜRKİYE İSTANBUL Ve KOCAELİ
> Periyodik Bakım havuz kimyasallarınızı kullanıyoruz. VERİLECEKTİR.

Servis  Ağımız Vardır.

> Teknik Destek Devamı için ::TIKLAYINIZ:: BAYİİMİZ OLUN Servis ağımız için TIKLAYINIZ KAMPANYALARI GÖRMEK TIKLAYINIZ
> Suyun Arındırılması

 

   

© 2010 - Havuzkimyasallarim.com
 

    
    HAVUZ KİMYASALLARI                                                 HAVUZ EKİPMANLARI

 
    Yosun Önleyici PH Düşürücü Havuz Süpürgesi Havuz Kepçesi
    Klor PH Yükseltici Havuz Fırçası Havuz Suyu Test Kiti
    Çökertici Ayak Dezenfektanı Teleskopik Sap Havuz Merdiveni
    Parlatıcı Klor Tablet Havuz Emiş Hortumu Havuz Lambası

 

 

 

 
  Fatih Sultan Mehmet Cad. No : 203 Bayramoğlu /Darıca/ KOCAELİ
  Copyright © 2000-2010 Havuzkimyasallarim.com Tüm hakları saklıdır.
   havuz kimyasalları     havuz     havuz bakımı     google  iş birliği...